MERSİN SANDIK ODALARI

Mersin sandık odaları

Mersin sandık odaları

     MERSİN SANDIK ODALARI

    Mersin Sandık Odaları Mersin’de ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşya alım satımı yapan , ikinci el eşya ve mobilyaların alınıp satıldığı yerlerdir.Mersin sandık odaları genelde bit pazarcı esnafı zihniyeti ile yönetilmekteydi.Yani eşya, mobilya satanın elinden satmak istediği ikinci el eşya ve mobilyasını üç beş kuruşa alacaksın, müşteriye satarken de olabildiğince yüksek paralara tabiri caizse onların deyimi ile “kakalıyacaksın”. Biz Mersin Sandık Odaları  girdikten sonra kendi iş yerlerimizde bir mağazacı gibi yaptığımız işin sorumluluğunu yüklendik ve dedik ki kendine layık görmediğini başkasına da layık görmeyeceksin. Biz eşya alırken ve satarken müşteri mefaatlerini ön planda tuttuk, kesinlikle sorunlu, problemli , arızalı eşya ve mobilyaları müşterilerimize vermedik. Tamirli mal bile satmadık , arızalı, bozuk tam randımanlı çalışmayan eşyalarıi cihazları hurdaya verdik.Ve kurulduğu günden bu güne Mersin Kaya Sandık Odaları 0 537 614 72 47 mersin’de ikinci el eşya, ikinci el mobilya alanlar, alan satan firmalar içerisinde siz Mersin halkinin da desteği, tercihi,teveccühü ile ayrıcalıklı Bir yere sahiptir.

    Mersin Kaya Sandık Odaları ikinci el ev, büro, ofis, otel, motel, pansiyon, tatil köyü, pastahane, lokanta, kafeterya, kıraathane, kahvehane, kahve ikinci el eşya, ikinci el mobilya, ikinci el malzeme alıyor satıyor.

Mersin, Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Taşucu, Mersin mezitli Viranşehir, soli, yenimahale, atatürk mahallesi, davultepe, tece, bakanlık yolu, kuyuluk, eski mezitli, üniversite yolu, akkent, menteş, göçmen, eğriçam, mersin yenişehir, pozcu, bahçelievler, hürriyet mah. inönü mah. aydınlık  evler mah, barbaros mah, güven evler mah, bahçeli evler mah, cumhuriyet mah, palmiye mah, gazi, piri reis, bahçe, ihsaniye, mahmudiye, nusratiye, cami şerif, çankaya, metropol, devlet hastahanesi, toroslar, ziya gökalp, metro, carfur, Forum, osmaniye, halk kent, güney kent, çağdaş kent, gündoğdu, yalınayak, serin evler, arpaç ilçe, semt, mahallelerinden ikinci el eşya, mobilya alanlar, alan satan yerler  Mersin sandık odaları içersinde ayrıcalıklı yere sahip olan Mersin kaya sandık odaları tüm bu semtlerden ve ilçelerden ikinci el eşya, ikinci el mobilya alım satımı yapmaktadır.

    MERSİN KAYA SANDIK ODALARI 0 537 614 72 47

Mersin’de ikinci el eşya, ikinci el mobilya alanlar satanlar, alan satan  yerler  Mersin Kaya Sandık Odaları ikinci el eşya, mobilya ticareti siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet vermenin gayreti içerisindedir.Ayrıca diğer Mersin sandık odaları artık bizi örnek almaya başlamışlardır. Buda tabiki Mersin sandık odaları açısından, ikinci el eşya mobilya piyasası açısından, en önemlisi de Mersin Halkı açısından önemli bir kazanımdır.Biz Mersin kaya Sanık odaları istiyoruz ki siz her şeyin en iyisine  layık değerli Mersin Halkına en kaliteli en sağlam ve en uygun yeni model ikinci el eşya, ikinci el mobilya ve ikinci el beyaz eşyaları en hesaplı en ucuz bir şekilde ulaştıralım.

     Mersin kaya Sandık odaları Mersin ‘in tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir.Bİr telefonunuz yeterli anında satmak istediğiniz ikinci el eşya, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşyaları adresinizde piyasanın en iyi en yüksek fiyat garantisi ile değerlendirerek anında nakit olarak satın alıyoruz.Ve işinin ehli, profesyonel ekibimizle size, evinize, çevreye, komşulara hiç bir rahatsızlık vermeden hamaliye ve nakliyesini biz yapıyoruz.