MERSİN İKİNCİ EL EŞYA MOBİLYA

Mersin ikinci el eşya mobilya

Mersin ikinci el eşya mobilya

    MERSİN İKİNCİ EL EŞYA MOBİLYA ALANLAR

Mersin ikinci el eşya mobilya alanlar, alan satan yerler; Mersin sandık odaları ikinci el eşya, mobilya alım satımı, ticareti yapan firmalardır.Mersin’de satmak istediğiniz. ikinci el  eşya, mobilyalarınızı adresinizde görüp değerlendirerek piyasanın üstünde en yüksek fiyat garantisiyle anında nakit olarak alıyoruz. Satmak istediğiniz ikinci el eşya ve mobilyalarınızı değerlendirebilmemiz için bir telefonunuz yeterli. 0 537 614 72 47 nolu cep telefonunu aramanız neticesinde anında size hizmet ulaştırabiliriz. Mersin ikinci el eşya mobilya sektöründe yıllardır verdiğimiz kaliteli, tutarlı ve müşteri odaklı hizmet neticesinde sizlerin takdirini kazanmış olmanın ve sizlere de hak etmiş olduğunuz en iyi  hizmeti verebilmenin huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Mersin ikinci el eşya mobilya alanlar, alan satan yerler olarak  yıllardır hiç bir müşterimizi incitmedik, kırmadık ve en küçük bir sorun dahi yaşatmadık. Her zaman müşteri haklıdır, müşteri memnuniyeti ilkesini kendimize rehber edindik ve işimize ve müşterilerimize olan sonsuz saygı ve sevgi çerçevesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz. İddia ediyoruz Mersin ikinci el eşya mobilya sektöründe bu konularda bizim kadar titiz, bizim kadar müşterilerine değer veren ve onların çıkarlarını en az kendi çıkarlarımız kadar korumaya çalışan ikinci bir firma yoktur. Biz hiç bir zaman ikinci el eşya mobilyasını satmaya çalışan müşterimizin ne yapıp edip şu eşyasını mutlaka alalım yada  gelen alıcı müşterilerimize mutlaka mal satalım zihniyeti ile hareket etmedik. Bize göre onlar için en doğrusu ne ise o şekilde davrandık.Bazen müşterimizi çok kaybı olacağı için eşyasını satmaktan vazgeçirdik; bazen de dükkanımıza gelmiş müşterimize almak istediği eşya veya mobilyanın kendisine uygun olmadığını söyleyip beklemesi konusunda ikna ettik.O anda kendi çıkarımıza ters olmasına rağmen müşterinin çıkarlarını düşündük.Elbetteki takdir edilmek başarılı olmak tesadüfi yada şans eseri değil. Bunun için dürüstçe çalışmak , fedakar olmak ve belli bedeller ödemek gerekir.Bİz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutacağız ve o şekilde çalışacağız.Çünkü biz işimizi ve siz müşterilerimizi çok seviyoruz, kaybetmek istemiyoruz.

    MERSİN MEZİTLİ TARSUS ERDEMLİ SİLİFKE İLÇE VE SEMTLERDEN İKİNCİ EL EŞYA, MOBİLYA ALIYORUZ.

Mersin, Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Akdeniz, Toroslar, Yenişehir, Pozcu ilçe ve tüm semtlerden, mahallelerden ikinci el eşya, mobilya alıyoruz. Mersin ikinci el eşya mobilya alanlar, alan satan yerler olarak Mersin’de ikinci el ev , büro, ofis, pastahane, kafeterya, lokanta, kahve, kahvehane, kıraathane, lokal, otel, motel, pansiyon,tatil köyü ikinci el eşya, mobilyası alıyor satıyoruz.Mersin, Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Akdeniz, Toroslar, Yenişehir, Pozcu’da  ikinci el yatak odası takımı, yemek odası takımı, genç odası takımı,  çekyat takımı, koltuk takımı, oturma grubu, köşe takımı, salon takımı, gardırop, vestiyer, çalışma masası, kitaplık, televizyon ünitesi alıyor satıyoruz.Mersin ikinci el eşya mobilya alanlar, alan satan yerler Mersin sandık odaları Mersin, Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Taşucu, Mersin mezitli Viranşehir, soli, yenimahale, atatürk mahallesi, davultepe, tece, bakanlık yolu, kuyuluk, eski mezitli, üniversite yolu, akkent, menteş, göçmen, eğriçam, mersin yenişehir, pozcu, bahçelievler, hürriyet mah. inönü mah. aydınlık evler mah, barbaros mah, güven evler mah, bahçeli evler mah, cumhuriyet mah, palmiye mah, gazi, piri reis, bahçe, ihsaniye, mahmudiye, nusratiye, cami şerif, çankaya, metropol, devlet hastahanesi, toroslar, ziya gökalp, metro, carfur, Forum, osmaniye, halk kent, güney kent, çağdaş kent, gündoğdu, yalınayak, serin evler, arpaç mahallelerinden ikinci el eşya, mobilya; lcd, led, plazma televizyon, düz, klasik, inverter klima, dizüstü, masa üstü, laptop, note book bilgisayar, ev sinema sistemleri, ev ses sistemleri, derin dondurucu, mini, no frost, tek kapı, çift kapı A sınıfı buzdolabı, 600, 800, 100, 1200 devir, dijital, asınıfı çamaşır makinesi, 2, 3, 4, 5,6,7, program A sınıfı bulaşık makinesi, turbo, bir gözü taşlı, elektrikli, A sınıfı fırınlı ocak, aspiratör, davlumbaz, şofben, set üstü ocak, mini , mikrodalga fırın alıyor satıyoruz.Ayrıca ofis, büro ikinci el makam odası takımı, patron takımı, misafir bekleme koltukları, sekreter takımı, toplantı masa ve sandalyesi alıyor satıyoruz. Pastahane, kafeterya, lokanta, kahve, kahvehane, kıraathane, lokal, otel, motel, pansiyon,tatil köyü ikinci el eşya, malzeme, araç gereç ve mobilyası alıyor satıyoruz.

Mersin ikinci el eşya mobilya alanlar, alan satan yerler denilince insanların aklına ilk önce kaliteli, sağlam , ucuz ve güvenilir ikinci el eşya mobilyanın tek adresi  Mersin kaya Sandık odaları Mersin ikinci el eşya, mobilya ticareti 0 537 614 72 47 gelir.