MERSİN İKİNCİ EL ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALANLAR

Mersin ikinci el çamaşır makinesi

Mersin ikinci el çamaşır makinesi

MERSİN İKİNCİ EL ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALANLAR ALAN SATAN YERLER

Mersin ikinci el çamaşır makinesi alanlar, alan satan yerler, Mersin Kaya Sandık Odaları ikinci el eşya, mobilya ticareti satmak istediğiniz ikinci el 600, 800, 1000, 1200 devir A sınıfı , dijital, kurutmalı, çamaşır makinelerinizi en yüksek fiyattan satın alıyoruz. Mersin Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Pozcu, Menteş, Viranşehir, Davultepe, Palmiye, İnönü, Gazi  mah., bahçelievler, Hürriyet, Cumhuriyet, Aydınlık evler, Forum, Göçmen mahalle ve semtlerinden ikinci el  temiz sağlam, çok eski model olmayan çamaşır makinesi alıyoruz. Mersin ikinci el çamaşır makinesi alanlar, alan satan yerler, Mersin Kaya Sandık Odaları ikinci el eşya, mobilya ticareti olarak biz eşya alırken oldukça titiz davranıyoruz. Yıpranmış, eskimiş, problemli, sorunlu, arızalı, bozuk, çok eski model, arızalanacak ve masraf açabilecek durumda olan ikinci el çamaşır makinelerini almıyoruz, satmıyoruz. Biz istiyoruz ki bizden alış veriş yapan müşterilerimiz aldıkları eşya ve mobilyadan dolayı bir sorun yaşamasınlar, memnun kalsınlar. Mersin ikinci el çamaşır makinesi alanlar, alan satan yerler, Mersin Kaya Sandık Odaları ikinci el eşya, mobilya ticaretinden alacağınız eşya , mobilya ve özellikle de beyaz eşyaların sağlamlığı konusunda oldukça iddialıyız.

    ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLİR

Mersin ikinci el çamaşır makinesi alanlar, alan satan yerler, Mersin Kaya Sandık Odaları ikinci el eşya, mobilya ticareti olarak alacağınız eşya ve mobilyada nelere dikkat edeceğiniz konusunda sizleri bilgilendirmeyi de kendimize bir görev bildik.Biz ikinci el eşya, mobilya ticareti,alırken, satarken nelere dikkat edilmeli bunları sizlere bir bir anlatacağız.Bilerek , görerek yanılmadan alın ve huzursuz olmayın istiyoruz. Biz satarken eşya ve mobilyalarımızdane varsa hepsini gösteriyor , söylüyor ve öyle satıyoruz. Ancak bir çok sandık odacı esnafı arızaları, problemleri, sorunları göstermeden, söylemeden bilhassa da gizliyerek eşyayı satıyorlar. Daha sonra görünce geldiğinde kardeşim bakmadınmı , görseydin diyorlar.Şimdi gelelim konumuza.Mersin İkinci el çamaşır makinesi alanlar  çamaşır makinesi alırken şunlara çok dikkat etmeli:

1- Mümkünse dürüstlüğünden emin olduğu bir yerden almalısınız

2- Alacağınız makine en fazla 5 yıllık civarınada olmalı aksi durumda daha eski makineler çalışır vaziyette sağlam dahi olsalar artık masraf çıkarma, bozulma dönemine gelmiş demektir.

3- Alacağınız makinenin A sınıfı tasarruflu bir makine olmasına dikkat edin

4- Makinenin altına üstüne, yanına yöresine bakın çerik, çürük, pas veya darbe varmı?

5- Ailenize uygun olmalı, kalabalıksanız yıkama hacmi büyük olan 7, 9, 12 kg.lık makineler seşmelisiniz. Ayrıca en az çift devirli olmalı. Yani sıkma devri 600, 800, 100, devirli olmalı ki zarif çamaşırları alçek devirde , kaba çamaşırları ise daha yüksek devirde sıkabilesiniz.

6- Makineyi satın almadan İçine birşeyler koyarak  çeşmeye bağlı olmadan sıkmada çalıştırın. İç kazan bilyesinin veya amartisörlerinin sağlam olup olmadığına bakın . Sağlam değilse ses yapar.

7- İçine biraz su koyun burularından su akıtıp akıtmadığına bakın. Ve su boşaltma ve sıkmada çalıştırın  sıkma bitince kazanın içerisinde su kalmadığına dikkat edin. Eğer su kalırsa çamaşırınız ıslak çıkacak demektir.

8- Sandık Odalarında alışveriş peşindir paranızın cebinizde tam olmasına dikkat edin . Ayrıca önemli bir husus eğer fabrika garantisi dolmuş ise Sandık odacının verdiği garantiye itibar etmeyin.